You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sanwald-Cup

Montag, 23. Mai 2022
Endrunde, 9-Ball
23.05.2022 20:00 Uhr
beginner-round
GME PLAYER 1 PLAYER 2
BR-001 23.05 20:46 peykow oliver
2 (4) 4
Heydarpour Saeid
BR-002 23.05 20:40 Lorenz Stefan
2 (4) 4
Schaal Simon
BR-003 23.05 20:32 Stankovic Alexandar
4 (4) 1
Curcio Giuseppe
BR-004 23.05 20:31 Galic Luka
0 (4) 4
Miric Kosta
BR-005 23.05 20:31 Zajac Miko
0 (4) 4
Andričević Mario
BR-006 23.05 20:39 Gruhn Lukas
4 (4) 1
Möhle Thorsten
BR-007 23.05 20:34 Psimenidis A.
4 (4) 0
Hirschberger Thomas
BR-008 23.05 21:04 Yildirim Ramazan
4 (4) 2
Müller Dirk
BR-009 23.05 20:28 Koc Enes
0 (4) 4
Vlassidis Xanthos
BR-010 23.05 20:44 Striker Alexander
2 (4) 4
Trost Jürgen
BR-011 23.05 20:37 Heber Robin
4 (4) 1
Tran Anh
BR-012 23.05 21:01 Grießhaber Ralf
4 (4) 1
Ayvaz Yunus
BR-013 23.05 21:00 Kolbasar Necmi
4 (4) 2
Sforza Marco
BR-014 23.05 21:00 Pontuti Claudio
1 (4) 4
Kirli Tahsin
BR-015 23.05 21:11 la Cognata Daniel
3 (4) 4
Voskar Sinisa
BR-016 23.05 20:59 Galic Ivan
4 (4) 0
Wähler Tobias
loser-round-1
LR1-001 23.05 21:33 peykow oliver
4 (4) 2
Lorenz Stefan
LR1-002 23.05 21:20 Curcio Giuseppe
4 (4) 3
Galic Luka
LR1-003 23.05 21:43 Zajac Miko
3 (4) 4
Möhle Thorsten
LR1-004 23.05 21:44 Hirschberger Thomas
1 (4) 4
Müller Dirk
LR1-005 23.05 21:30 Koc Enes
3 (4) 4
Striker Alexander
LR1-006 23.05 21:33 Tran Anh
4 (4) 0
Ayvaz Yunus
LR1-007 23.05 21:44 Sforza Marco
4 (4) 1
Pontuti Claudio
LR1-008 23.05 22:04 la Cognata Daniel
2 (4) 4
Wähler Tobias
winner-round-1
WR1-001 23.05 21:28 Heydarpour Saeid
1 (4) 4
Schaal Simon
WR1-002 23.05 21:10 Stankovic Alexandar
4 (4) 3
Miric Kosta
WR1-003 23.05 21:18 Andričević Mario
4 (4) 2
Gruhn Lukas
WR1-004 23.05 22:00 Psimenidis A.
2 (4) 4
Yildirim Ramazan
WR1-005 23.05 21:30 Vlassidis Xanthos
4 (4) 1
Trost Jürgen
WR1-006 23.05 21:38 Heber Robin
4 (4) 1
Grießhaber Ralf
WR1-007 23.05 21:58 Kolbasar Necmi
2 (4) 4
Kirli Tahsin
WR1-008 23.05 21:47 Voskar Sinisa
0 (4) 4
Galic Ivan
loser-round-2
LR2-001 23.05 22:11 peykow oliver
2 (4) 4
Trost Jürgen
LR2-002 23.05 22:23 Curcio Giuseppe
4 (4) 2
Grießhaber Ralf
LR2-003 23.05 22:30 Möhle Thorsten
4 (4) 1
Kolbasar Necmi
LR2-004 23.05 22:36 Müller Dirk
4 (4) 2
Voskar Sinisa
LR2-005 23.05 22:06 Striker Alexander
0 (4) 4
Heydarpour Saeid
LR2-006 23.05 22:16 Tran Anh
3 (4) 4
Miric Kosta
LR2-007 23.05 22:23 Sforza Marco
2 (4) 4
Gruhn Lukas
LR2-008 23.05 22:41 Wähler Tobias
1 (4) 4
Psimenidis A.
winner-round-2
WR2-001 23.05 22:12 Schaal Simon
3 (4) 4
Stankovic Alexandar
WR2-002 23.05 22:37 Andričević Mario
3 (4) 4
Yildirim Ramazan
WR2-003 23.05 22:26 Vlassidis Xanthos
4 (4) 2
Heber Robin
WR2-004 23.05 22:27 Kirli Tahsin
0 (4) 4
Galic Ivan
loser-round-3
LR3-001 23.05 22:55 Trost Jürgen
2 (4) 4
Curcio Giuseppe
LR3-002 23.05 23:10 Möhle Thorsten
1 (4) 4
Müller Dirk
LR3-003 23.05 22:44 Heydarpour Saeid
1 (4) 4
Miric Kosta
LR3-004 23.05 23:03 Gruhn Lukas
0 (4) 4
Psimenidis A.
loser-qualification
LQ-001 23.05 23:31 Curcio Giuseppe
4 (4) 1
Andričević Mario
LQ-002 23.05 23:45 Müller Dirk
4 (4) 1
Schaal Simon
LQ-003 23.05 23:09 Miric Kosta
1 (4) 4
Kirli Tahsin
LQ-004 23.05 23:38 Psimenidis A.
2 (4) 4
Heber Robin
quarter-final
QF-001 24.05 00:37 Stankovic Alexandar
5 (5) 4
Curcio Giuseppe
QF-002 24.05 00:21 Yildirim Ramazan
5 (5) 1
Müller Dirk
QF-003 24.05 00:35 Vlassidis Xanthos
5 (5) 4
Kirli Tahsin
QF-004 24.05 00:52 Galic Ivan
5 (5) 4
Heber Robin
semi-final
SF-001 24.05 01:20 Stankovic Alexandar
5 (5) 2
Yildirim Ramazan
SF-002 24.05 02:06 Vlassidis Xanthos
3 (5) 5
Galic Ivan
final
F-001 24.05 02:07 Stankovic Alexandar
4 (5) 5
Galic Ivan