You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sanwald-Cup

Montag, 08. August 2022
Endrunde, 9-Ball
04.07.2022 20:00 Uhr
beginner-round
GME PLAYER 1 PLAYER 2
BR-001 Hirschberger Thomas
0 (4) 0
w.o.
BR-002 08.08 20:31 Kirli Tahsin
4 (4) 1
Kroschwald Andre
BR-003 08.08 20:46 Hirschberger B.
2 (4) 4
Striker Alexander
BR-004 Zillmann Andreas
0 (4) 0
w.o.
BR-005 Skalistiras Anton
0 (4) 0
w.o.
BR-006 08.08 20:40 Grießhaber Ralf
2 (4) 4
Güzel Selim
BR-007 08.08 21:01 Dayyani Aryan
4 (4) 1
Sanowski Holger
BR-008 Trost Jürgen
0 (4) 0
w.o.
BR-009 Uzun Ibrahim
0 (4) 0
w.o.
BR-010 08.08 20:54 Michailidis Niko
3 (4) 4
Vlassidis Xanthos
BR-011 08.08 20:43 Rabe Daniel
1 (4) 4
Shahverdi Mazi
BR-012 Michailidis Ari
0 (4) 0
w.o.
BR-013 Grgic Matthias
0 (4) 0
w.o.
BR-014 08.08 20:41 Wittmeier Andreas
2 (4) 4
Miric Kosta
BR-015 08.08 20:41 El Amin Carim
1 (4) 4
Sce Carlo
BR-016 Hopp Christopher
0 (4) 0
w.o.
BR-017 w.o.
0 (4) 0
Yildirim Ramazan
BR-018 08.08 20:35 Decker Armin
1 (4) 4
Curcio Giuseppe
BR-019 08.08 21:02 Büyük Osman
4 (4) 3
Reich Michael
BR-020 w.o.
0 (4) 0
Sannwald Petra
BR-021 w.o.
0 (4) 0
Schwarzjirg Michael
BR-022 08.08 21:05 Hodzic Ivan
4 (4) 3
Borcic Edin
BR-023 08.08 20:54 Nusser Alexander
4 (4) 3
Appenowitz Markus
BR-024 w.o.
0 (4) 0
Sforza Marco
BR-025 w.o.
0 (4) 0
Daniel Doulgeris
BR-026 08.08 21:20 Hrihorov Michael
4 (4) 0
Koch Simon
BR-027 08.08 20:43 Kessler Tobi
3 (4) 4
Gebert Frank
BR-028 w.o.
0 (4) 0
Titzmann-Diebold R.
BR-029 w.o.
0 (4) 0
Erikzi Ali
BR-030 08.08 21:12 Heydarpour Saeid
2 (4) 4
Thieltges Steven
BR-031 08.08 20:45 Kolbasar Necmi
3 (4) 4
Radunovic Danilo
BR-032 w.o.
0 (4) 0
Klapper Daniel
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 (4) 0
Kroschwald Andre
LR1-002 Hirschberger B.
0 (4) 0
w.o.
LR1-003 w.o.
0 (4) 0
Grießhaber Ralf
LR1-004 Sanowski Holger
0 (4) 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 (4) 0
Michailidis Niko
LR1-006 Rabe Daniel
0 (4) 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 (4) 0
Wittmeier Andreas
LR1-008 El Amin Carim
0 (4) 0
w.o.
LR1-009 w.o.
0 (4) 0
Decker Armin
LR1-010 Reich Michael
0 (4) 0
w.o.
LR1-011 w.o.
0 (4) 0
Borcic Edin
LR1-012 Appenowitz Markus
0 (4) 0
w.o.
LR1-013 w.o.
0 (4) 0
Koch Simon
LR1-014 Kessler Tobi
0 (4) 0
w.o.
LR1-015 w.o.
0 (4) 0
Heydarpour Saeid
LR1-016 Kolbasar Necmi
0 (4) 0
w.o.
winner-round-1
WR1-001 08.08 21:03 Hirschberger Thomas
0 (4) 4
Kirli Tahsin
WR1-002 08.08 21:27 Striker Alexander
4 (4) 1
Zillmann Andreas
WR1-003 08.08 21:21 Skalistiras Anton
4 (4) 2
Güzel Selim
WR1-004 08.08 21:46 Dayyani Aryan
2 (4) 4
Trost Jürgen
WR1-005 08.08 21:44 Uzun Ibrahim
2 (4) 4
Vlassidis Xanthos
WR1-006 08.08 21:43 Shahverdi Mazi
4 (4) 1
Michailidis Ari
WR1-007 08.08 21:06 Grgic Matthias
0 (4) 4
Miric Kosta
WR1-008 08.08 21:16 Sce Carlo
1 (4) 4
Hopp Christopher
WR1-009 08.08 21:10 Yildirim Ramazan
0 (4) 4
Curcio Giuseppe
WR1-010 08.08 21:39 Büyük Osman
4 (4) 2
Sannwald Petra
WR1-011 08.08 21:41 Schwarzjirg Michael
3 (4) 4
Hodzic Ivan
WR1-012 08.08 21:32 Nusser Alexander
1 (4) 4
Sforza Marco
WR1-013 08.08 22:00 Daniel Doulgeris
1 (4) 4
Hrihorov Michael
WR1-014 08.08 21:29 Gebert Frank
4 (4) 3
Titzmann-Diebold R.
WR1-015 08.08 21:48 Erikzi Ali
1 (4) 4
Thieltges Steven
WR1-016 08.08 21:17 Radunovic Danilo
4 (4) 0
Klapper Daniel
loser-round-2
LR2-001 08.08 22:05 Kroschwald Andre
0 (4) 4
Schwarzjirg Michael
LR2-002 08.08 22:05 Hirschberger B.
1 (4) 4
Nusser Alexander
LR2-003 08.08 21:52 Grießhaber Ralf
4 (4) 3
Yildirim Ramazan
LR2-004 08.08 22:25 Sanowski Holger
4 (4) 2
Sannwald Petra
LR2-005 08.08 22:13 Michailidis Niko
4 (4) 0
Erikzi Ali
LR2-006 08.08 21:45 Rabe Daniel
4 (4) 2
Klapper Daniel
LR2-007 08.08 22:52 Wittmeier Andreas
2 (4) 4
Daniel Doulgeris
LR2-008 08.08 22:24 El Amin Carim
2 (4) 4
Titzmann-Diebold R.
LR2-009 08.08 21:57 Decker Armin
2 (4) 4
Güzel Selim
LR2-010 08.08 22:10 Reich Michael
4 (4) 0
Dayyani Aryan
LR2-011 08.08 21:52 Borcic Edin
4 (4) 3
Hirschberger Thomas
LR2-012 08.08 22:16 Appenowitz Markus
4 (4) 1
Zillmann Andreas
LR2-013 08.08 22:10 Koch Simon
4 (4) 1
Grgic Matthias
LR2-014 08.08 22:22 Kessler Tobi
2 (4) 4
Sce Carlo
LR2-015 08.08 22:30 Heydarpour Saeid
2 (4) 4
Uzun Ibrahim
LR2-016 08.08 22:39 Kolbasar Necmi
3 (4) 4
Michailidis Ari
winner-round-2
WR2-001 08.08 22:30 Kirli Tahsin
2 (4) 4
Striker Alexander
WR2-002 08.08 22:31 Skalistiras Anton
4 (4) 1
Trost Jürgen
WR2-003 08.08 22:43 Vlassidis Xanthos
4 (4) 0
Shahverdi Mazi
WR2-004 08.08 22:14 Miric Kosta
4 (4) 1
Hopp Christopher
WR2-005 08.08 22:52 Curcio Giuseppe
4 (4) 2
Büyük Osman
WR2-006 08.08 22:40 Hodzic Ivan
3 (4) 4
Sforza Marco
WR2-007 08.08 22:51 Hrihorov Michael
3 (4) 4
Gebert Frank
WR2-008 08.08 22:47 Thieltges Steven
3 (4) 4
Radunovic Danilo
loser-round-3
LR3-001 08.08 22:37 Schwarzjirg Michael
1 (4) 4
Nusser Alexander
LR3-002 08.08 22:55 Grießhaber Ralf
4 (4) 1
Sanowski Holger
LR3-003 08.08 22:47 Michailidis Niko
1 (4) 4
Rabe Daniel
LR3-004 08.08 23:36 Daniel Doulgeris
2 (4) 4
Titzmann-Diebold R.
LR3-005 08.08 22:45 Güzel Selim
4 (4) 1
Reich Michael
LR3-006 08.08 23:11 Borcic Edin
4 (4) 3
Appenowitz Markus
LR3-007 08.08 22:50 Koch Simon
1 (4) 4
Sce Carlo
LR3-008 08.08 23:21 Uzun Ibrahim
4 (4) 2
Michailidis Ari
loser-round-4
LR4-001 08.08 23:01 Nusser Alexander
4 (4) 0
Shahverdi Mazi
LR4-002 08.08 23:38 Grießhaber Ralf
4 (4) 2
Hopp Christopher
LR4-003 08.08 23:19 Rabe Daniel
3 (4) 4
Kirli Tahsin
LR4-004 09.08 00:18 Titzmann-Diebold R.
4 (4) 2
Trost Jürgen
LR4-005 08.08 23:21 Güzel Selim
2 (4) 4
Hrihorov Michael
LR4-006 08.08 23:47 Borcic Edin
4 (4) 2
Thieltges Steven
LR4-007 08.08 23:33 Sce Carlo
3 (4) 4
Büyük Osman
LR4-008 08.08 23:51 Uzun Ibrahim
4 (4) 0
Hodzic Ivan
winner-round-3
WR3-001 08.08 23:13 Striker Alexander
2 (4) 4
Skalistiras Anton
WR3-002 08.08 23:28 Vlassidis Xanthos
3 (4) 4
Miric Kosta
WR3-003 08.08 23:42 Curcio Giuseppe
3 (4) 4
Sforza Marco
WR3-004 08.08 23:35 Gebert Frank
3 (4) 4
Radunovic Danilo
loser-round-5
LR5-001 09.08 00:00 Nusser Alexander
4 (4) 0
Grießhaber Ralf
LR5-002 09.08 00:52 Kirli Tahsin
2 (4) 4
Titzmann-Diebold R.
LR5-003 09.08 00:23 Hrihorov Michael
2 (4) 4
Borcic Edin
LR5-004 09.08 00:27 Büyük Osman
2 (4) 4
Uzun Ibrahim
loser-qualification
LQ-001 09.08 00:28 Nusser Alexander
4 (4) 0
Gebert Frank
LQ-002 09.08 01:25 Titzmann-Diebold R.
4 (4) 1
Curcio Giuseppe
LQ-003 09.08 00:59 Borcic Edin
2 (4) 4
Vlassidis Xanthos
LQ-004 09.08 00:48 Uzun Ibrahim
4 (4) 0
Striker Alexander
quarter-final
QF-001 09.08 03:07 Skalistiras Anton
5 (5) 4
Titzmann-Diebold R.
QF-002 09.08 02:10 Miric Kosta
5 (5) 3
Uzun Ibrahim
QF-003 09.08 02:15 Sforza Marco
5 (5) 3
Nusser Alexander
QF-004 09.08 02:02 Radunovic Danilo
0 (5) 5
Vlassidis Xanthos
semi-final
SF-001 09.08 03:07 Skalistiras Anton
4 (5) 5
Miric Kosta
SF-002 09.08 03:06 Sforza Marco
3 (5) 5
Vlassidis Xanthos
final
F-001 09.08 03:08 Miric Kosta
0 (5) 5
Vlassidis Xanthos